Banerių kūrimas

Interaktyvių banerių kūrimas

Kuriame įvairių tipų statinius ir dinamius reklaminius skydelius (banerius), pagal reklamos kampanijos tikslą pritaikome banerio funkcionalumą ir vartotojo įtraukimą

Banerių kūrimas atliekamas atsižvelgiant į Jūsų reklaminės kampanijos tikslą:

  • Banerių kūrimas skirtas žinomumo didinimui – naudojamas prekės, paslaugos viešinimui, populiarinimui tarp tikslinės auditorijos. Tokiam tikslui pasiekti baneryje išskiriame svarbiausius reklamuojamos prekės, paslaugos aspektus, nededame papildomos nenaudingos informacijos, neapkrauname banerio nereikalingais grafiniais elementais.
  • Banerių kūrimas skirtas vartotojo įtraukimui – tikslas, įtraukti vartotoją nuo pirmų reklaminio skydelio rodymo sekundžių, pateikti naudingą informaciją kodėl jam verta spausti, registruotis, dalyvauti. Tokiuose baneriuose naudojame specialius tekstus ir banerio funkcionalumą, kuris skatina pirkti prekę, užsisakyti paslaugą, peržiūrėti platesnę informaciją ar kitaip įtrauktų vartotoją.
  • Banerių kūrime nenaudojame beprasmių tekstų, vengiame nekokybiškų elementų, ilgos animacijos ar daugybės kadrų iki esminės žinutės, nededame informacijos klaidinančios interneto vartotoją.

Banerių kūrimo darbo procese vadovaujamės keliais pagrindiniais principais, kurie leidžia sukurti kokybišką ir patrauklų reklaminį skydelį:

  • Paprasta, aiški žinutė – tekstus ir grafinius elementus naudojame taip, kad potencialus Jūsų klientas ar paslaugos vartotojas aiškiai suprastų pateiktą informaciją ir jam skirtą pranešimą.
  • Reklaminio skydelio (banerio) trukmė – sudominti žmogų paspausti ant Jūsų banerio turite vos keletą sekundžių, todėl būtina pateikti svarbiausią informaciją jau pirmame banerio kadre. Interneto vartotojas nelauks ilgai žiūrėdamas, kad sužinotų kokia prekė ar paslauga yra reklamuojama.
  • Vartotojo įtraukimas ir paskatinimas – sukuriame įspūdį, kad reklaminis skydelis - tai kvietimas veikti, galimybė greitai ir paprastai įsitraukti į veiklą, akciją, domėtis platesnia informacija (spustelti ant skydelio).
  • Emocijos – parenkame vaizdus ir sukuriame tekstus, skatinančius domėtis pateikta informacija.

Banerių kūrimas įgyvendinamas per 1-2 darbo dienas (priklausomai nuo užsakymo dydžio, sudėtingumo ir kitų aspektų).