Fotografijos paslaugos

Fotografuojame įvairius renginius, produkciją, įrengimus, įmonių darbuotojus bei padedame tinkamai suplanuoti fotosesijas

Dirbame su profesionalia CANON fototechnika, kuri užtikrina geresnės kokybės fotografijas. Fotografuodami stengiamės surasti kuo įdomesnes pozas, užfiksuoti žmonių emocijas, produktų privalumus ir visą tai tinkamai pateikti nuotraukose.

Prieš kiekvieną fotosesiją pasiūlome susitikti ir suderinti fotosesijos detales: aptarti būsimos fotosesijos vietą, laiką, eigą, naudojamus akcentus. Jei reikia, galime padėti suplanuoti ką nors neįprasto, netikėto, kad Jūsų renginys ar kitokio tipo fotosesija pavyktų puikiai.

Atrenkame, retušuojame ir pilnai parengiame nuotraukas spaudai

Po fotosesijos atrenkame geriausias nuotraukas ir pilnai jas sutvarkome (retušuojame): pašaliname nereikalingus objektus iš nuotraukų, atliekame spalvų ir kitas reikiamas korekcijas. Įprastai nuotraukas parengiame per vieną-dvi savaites. Skubiais atvejais, nedidelės apimties projekto nuotraukas parengsime per 1-2 dienas.

Fotografijos paslaugos teikiamos Vilniuje, Šiauliuose ir šių miestų regionuose. Esant pageidavimui, galime suplanuoti fotosesiją ir kituose Lietuvos miestuose. Plačiau apie fotografijos paslaugas